Кошик
16 відгуків
+380966099088
Киевстар
+380664099088
МТС

Бензинові культиватори

Багатофункціональністю і відрізняються універсальністю культиватори бензинові, в тому числі легкі моделі міні. Садова техніка придатна для виконання широкого спектру завдань: розпушування, підгортання, оранки грунту і багатьох інших видів робіт. Виробники Daewoo, Hyundai пропонують високопродуктивні моделі бензинових культиваторів з відмінними експлуатаційними якостями.

Представлена в каталозі техніка порадує стабільністю роботи, невибагливістю до умов експлуатації. Запчастини заводській комплектації відрізняються високою міцністю, що гарантує тривалий термін роботи. Обладнання довгий період користування не буде мати потребу в обслуговуванні.

 

Садові культиватори бензинові Daewoo, Hyundai

 

Виробники Daewoo, Hyundai пропонують кілька категорій культиваторів бензинових:

  • легкі моделі, міні, мають вагою до 30 кг, їх потужності цілком достатньо для невеликих за площею ділянок;

  • техника весом до 60 кг отличается высокой мощностью, подходит для целины, больших по площади участков;

  • агрегаты весом до 100 кг идеально подходят для почв любого типа, в том числе для глинистых, можно использовать для оснащения ферм, крупных хозяйств.

Большим преимуществом культиваторов бензиновых Daewoo, Hyundai является универсальность конструкции, что позволяет их использовать не только на посевных площадях, но также на садовых участках, в теплицах, цветниках.

 

Легкие мини культиваторы

 

Особливістю легких міні культиваторів є невелика вага, компактні габарити, при цьому обладнання є не менш продуктивним, ніж повнорозмірні моделі. Садові агрегати можна порекомендувати для приватного застосування на невеликих за площею ділянках. Це відмінний варіант техніки за досить доступною вартості. Комплектуючі легких бензинових міні культиваторів виконані з високоміцних сплавів, що гарантує тривалий термін експлуатації.

Техніка брендів Daewoo, Hyundai відмінно себе зарекомендувала серед вітчизняних споживачів, будучи в побуті професійних користувачів, а також приватних споживачів. Інтернет-магазин реалізує обладнання з офіційною гарантією за найвигіднішими цінами. Можливі знижки та інші бонуси для постійних клієнтів. Кращі умови співпраці, оперативна доставка!