Кошик
16 відгуків
+380966099088
Киевстар
+380664099088
МТС

Снігоприбирачі

Снігоприбирачі — практична і функціональна техніка

Якісні агрегати від перевірених виробників

Актуальне наявність техніки з офіційним гарантійним терміном — 2 роки. Гнучка цінова пропозиція, індивідуальне формування вартості, безкоштовна доставка по Україні. Гарантована знижка 10% при наступній покупці будь-якого товару.

Вітрина техніки

 
 

Популярні моделі з асортименту

Надійний агрегат з електричним типом двигуна від німецького виробника. З шириною захвату 460 мм, вага — 15 кг Снігоприбирач AL-KO SnowLine 46 E Надійний агрегат з електричним типом двигуна від німецького виробника. З шириною захвату 460 мм, вага — 15 кг Якісна техніка з потужними технічними характеристиками — відмінне рішення для швидкого очищення території від снігу. Дальність викиду — 10 м. Снігоприбирач Hyundai S 500 Якісна техніка з потужними технічними характеристиками — відмінне рішення для швидкого очищення території від снігу. Дальність викиду — 10 м. Потужний, високотехнологічний агрегат для максимальної зачистки площі від снігу. Потужність двигуна — 6.5 л/с, об'єм паливного бака — 3.6 л. Снігоприбирач Hyundai S 6561 Потужний, високотехнологічний агрегат для максимальної зачистки площі від снігу. Потужність двигуна — 6.5 л/с, об'єм паливного бака — 3.6 л. Модель від німецького виробника з високими експлуатаційними параметрами — 5 передач вперед, 2 назад, дальність викиду — 15 м. Снігоприбирач AL-KO SnowLine 560 II Модель від німецького виробника з високими експлуатаційними параметрами — 5 передач вперед, 2 назад, дальність викиду — 15 м.

Переваги снігоприбирачів і вигоди покупки в компанії «ТОРГ»

Універсальність

Високопродуктивні агрегати, справляються зі свіжим і отлежавшимся снігом.

Оперативність

Якісна та швидка прибирання території від снігу, відмінна економія часу і трудових ресурсів.

Якість

Всі моделі відповідають заявленим характеристикам на сайті, на весь асортимент поширюється офіційна гарантія.

Доступність

Прямі поставки від виробників, відсутність посередників, можливо індивідуальне формування вартості.

Вибрати снігоприбирач

Компанія «ТОРГ» — кращі пропозиції для співпраці

1.

Як офіційний дилер компаній AL-KO та HYUNDAI підтримуємо гнучку систему ціноутворення, надаємо вигідні знижки.

2.

Гарантуємо якісне та уважне обслуговування, індивідуальний підхід до запиту замовника.

3.

Здійснюємо професійні консультації і допомога у виборі товару.

4.

Здійснюємо безкоштовну доставку в будь-який регіон України, варіанти оплати — на вибір клієнта.

Зробити замовлення

 

Електричні і бензинові снігоприбирачі з ручним запуском допоможуть істотно заощадити час і сили, особливо під час снігопаду, коли доводиться розчищати дорогу часто, з незначними часовими інтервалами. Виробники Hyundai, AL-KO пропонують високопродуктивні та ергономічні моделі, які допоможуть якісно та швидко розчистити різні за площею ділянки.

Великий асортимент моделей дозволяє вибрати якісну техніку для домашнього і комерційного використання. Варто відзначити, що агрегати такого типу досить часто використовуються працівниками комунальних служб. Електричні і бензинові снігоприбирачі з ручним запуском відрізняються невибагливістю в обслуговуванні, експлуатації, що є їх безперечною перевагою.

 

Електричні, бензинові снігоприбирачі з ручним запуском

 

Електричні снігоприбирачі Hyundai, AL-KO запускаються за допомогою натискання на одну кнопку. Вони менш галасливі, не виділяють продуктів горіння в процесі експлуатації. Для їх роботи важливо мати доступ до мережі електроживлення, за рахунок чого їх найчастіше вибирають для побутового застосування. Крім того, електричного типу пристрою потребують зупинках і перервах, що необхідно, щоб уникнути перегріву.

Бензинові снігоприбирачі з ручним запуском Hyundai, AL-KO витримують тривалий період роботи без перерв. Це є особливістю приводу, який працює на паливі. Обладнання даного різновиду придатна також для прибирання значних за площею територій, що дозволяє рекомендувати бензинові агрегати для професійного використання.

 

Надійні снігоприбирачі Hyundai, AL-KO

 

Серед всіх видів техніки даної категорії, електричні, бензинові снігоприбирачі з ручним запуском виробництва Hyundai, AL-KO вигідно відрізняються прекрасним співвідношенням вартості і якості. Техніка порадує чудовими технічними характеристиками. Агрегати невибагливі в експлуатації та обслуговуванні, протягом тривалого періоду часу не потребують ремонту, заміні комплектуючих. Це відмінна покупка за дуже вигідною вартості. Всім клієнтам гарантована оперативна доставка в будь-який регіон країни. Інтернет-магазин пропонує найкращі умови співпраці, а також додаткові знижки і бонуси для постійних клієнтів.