Кошик
16 відгуків
+380966099088
Киевстар
+380664099088
МТС

Дровоколи

Заготівля дров вручну є трудомістким процесом, який до того ж потребує значної витрати часу. Справжнім порятунком у цьому випадку стане стаціонарний дровокол горизонтального або вертикального типу. Обладнання спеціально призначене для обробки деревини. Конструкція обладнання передбачає використання спеціальної хрестовини для дровоколу, що дозволяє зробити процес максимально безпечним.

Техніка виготовлена із застосуванням найнадійніших, зносостійких комплектуючих, що дозволяє ефективно працювати з деревиною різних типів. Це відмінний варіант для побутового застосування, а також для оснащення ферм, господарств та інших об'єктів, де є велика кількість деревних відходів, які необхідно переробити.

 

Особливості стаціонарних вертикальних, горизонтальних колунів

 

Варто відзначити, що стаціонарні вертикальні, горизонтальні дровоколи відрізняються зручністю експлуатації. Комплектуючі техніки призначені для тривалої невпинної роботи, що також дуже зручно в процесі заготівлі дров. Серед інших переваг агрегатів горизонтального і вертикального типів можна також відзначити:

  • можливість експлуатації як на відкритому повітрі, так і усередині приміщення;

  • універсальний тип конструкції, зручний для широкої аудиторії користувачів;

  • легкість у застосуванні, зручність для користувачів, які не мають досвіду роботи з обладнанням подібного роду;

  • придатність для обробки деревини великих обсягів.

Хрестовина для дровоколу, а також інші комплектуючі зроблені із застосуванням надійних металевих сплавів, стійких до впливу корозійних процесів. Це відмінна покупка, яка прослужить протягом тривалого часу.

 

Хрестовина для дровоколу та інші комплектуючі

 

В каталозі інтернет-магазину представлені найбільш практичні моделі стаціонарних вертикальних, горизонтальних колунів. Для кожного екземпляра обладнання можна вибрати надійну хрестовину, що допоможе виконати правильну установку техніки. Обладнання з надійними, довговічними комплектуючими порадує чудовими експлуатаційними якостями. Корисне і потрібне для придбання приватного будинку, дачі, заміського котеджу. Інтернет-магазин пропонує відмінні умови співпраці, а також вигідні ціни та знижки!