Кошик
16 відгуків
+380966099088
Киевстар
+380664099088
МТС

Газонокосарки електричні

Зручними і простими у використанні є самохідні електричні газонокосарки. Особливістю пристроїв даного типу є поділ потужності електродвигуна на колеса і на ніж. За рахунок цього, користувачеві потрібно прикладати менше зусиль для роботи з обладнанням.

В каталозі інтернет-магазину представлений великий асортимент моделей виробництва AL-KO, оснащених травозбірником. Особливістю агрегатів є знижений рівень шуму при роботі, що підвищує привабливість експлуатації. Крім того, в процесі роботи не виділяються продукти горіння, що також є одним з переваг техніки.

 

Особливості самохідних газонокосарок з електродвигуном

 

Самохідні газонокосарки з електродвигуном є ідеальним варіантом для ділянок великої площі. Принцип роботи техніки даного типу вимагає від користувача лише коригування напрями роботи, рух вперед здійснюється автоматично. Серед основних переваг моделей AL-KO з травозбірником можна відзначити:

  • високу потужність і продуктивність;

  • тривалий період часу безперервної роботи, який становить 30 хвилин, в окремих моделях і більше, що необхідно уточнити в паспорті до техніки;

  • можливість регулювання робочих параметрів в залежності від висоти трави трави;

  • використання для виробництва комплектуючих сталі, алюмінію, пластику, що гарантує високу міцність.

Самохідні моделі з електродвигуном також відрізняються високою енергоефективністю, що дозволяє економити споживання енергії.

 

Асортимент електричних газонокосарок з травозбірником AL-KO

 

В каталозі моделей виробництва AL-KO представлені також газонокосарки з електродвигуном акумуляторного типу. Порівняно із звичайними електричними агрегатами, обладнання на альтернативних джерелах енергії більш маневрене, може використовуватися на ділянках, віддалених від центральних електромереж. Вся техніка AL-KO комплектується місткими травосборниками, що підвищує зручність експлуатації. Інтернет-магазин реалізує техніку за найбільш вигідними цінами, з хорошими знижками та іншими бонусами. Електричні газонокосарки супроводжуються офіційною гарантією. В асортименті магазину можна також вибрати комплектуючі й запчастини для обслуговування агрегатів.