Кошик
16 відгуків
+380966099088
Киевстар
+380664099088
МТС

Бензинові газонокосарки

Кращим помічником по догляду за газонної майданчиком стане ручна бензинова газонокосарка. Прості у використанні агрегати невибагливі до рельєфу ділянки та іншим оточуючим умовам, що дозволяє застосовувати техніку як в побуті, так і для обслуговування об'єктів комунального господарства, парків та інших громадських місць.

Серед широкої аудиторії користувачів відмінно себе зарекомендували газонокосарки Hyundai, Daewoo. В техніці відмінно поєднуються чудові експлуатаційні якості, а також вельми доступна вартість. Крім того, агрегати є досить простими і зручними і у використанні, що також приваблює більшість споживачів.

 

Переваги бензинових газонокосарок

 

Серед основних переваг ручних бензинових газонокосарок Hyundai, Daewoo є економічне споживання енергоресурсів. Паливно-мастильні матеріали витрачаються не так швидко в порівнянні з аналогічними по потужності моделями інших брендів, що дозволяє суттєво зменшити витрати на експлуатацію та утримання техніки.

Серед основних переваг ручних бензинових газонокосарок можна відзначити:

  • маневреність, незалежність від джерела електричної енергії, що дає можливість використовувати техніку на будь-яких за площею ділянках;

  • потужний високопродуктивний привід, який витримує тривалий період експлуатації без зупинок і перерв;

  • доступну вартість обслуговування, тривалий строк служби окремих комплектуючих.

Для використання на ділянках площею не більше 8 соток можна застосовувати моделі з шириною скошування 42-48 див. Великі ділянки розміром до 18 соток краще обробляти ручними бензиновими газонокосарками Hyundai, Daewoo з шириною скошування 51-53 див.

 

Газонокосарки ручні Hyundai, Daewoo

 

В большом ассортименте магазина представлены ручные бензиновые газонокосилки бытового, полупрофессионального и профессионального уровней. Техника произведена с применением алюминиевых деталей, что позволяет существенно уменьшить ее вес. Приобретая модели производства Hyundai, Daewoo, можно быть уверенным в продолжительном сроке эксплуатации агрегатов. Надежная, износостойкая техника станет лучшим решением для частного пользования, а также для профессионального применения. Постоянно в наличии наиболее ходовые модели агрегатов по самой привлекательной стоимости на украинском рынке.