Кошик
16 відгуків
+380966099088
Киевстар
+380664099088
МТС

Газонокосарки

Доглядати за газонами, галявинами та іншими зеленими насадженнями допоможуть бензинові та електричні газонокосарки. Потужні продуктивні агрегати є найкращими помічниками в даному питанні, дозволяючи за досить обмежений час здійснювати обробку значних за площею ділянок.

Чудовими експлуатаційними характеристиками володіє техніка таких брендів, як Hyundai, Daewoo, AL-KO. Великою перевагою агрегатів виробників є також досить приваблива вартість, що робить їх доступними для широкої аудиторії споживачів.

 

Особливості бензинових і електричних газонокосарок

 

Серед основних переваг бензинових газонокосарок можна відзначити високі показники ширини скошування, що обумовлено наявністю потужного продуктивного приводу. Техніка брендів Hyundai, Daewoo ідеально підходить для ділянок значній площі. Відсутність шнурів та інших комунікацій робить бензинові агрегати більш мобільними і універсальними. Їх можна використовувати навіть у дощову погоду.

Варто відзначити, що техніка даного типу невибаглива до умов експлуатації, а її потужності достатньо для скошування невисоких чагарників. Бензинові моделі можна використовувати на нерівних ландшафтах, з різними перепадами, при цьому техніка буде працювати стабільно і однаково продуктивно.

Електричні газонокосарки, як правило, більш компактні і легкі на вагу, що робить їх застосування більш комфортним. В порівнянні з бензиновими, агрегати на електриці брендів Hyundai, Daewoo, AL-KO коштують на порядок дешевше, що є ще однією перевагою. В процесі експлуатації електричної техніки не виділяються продукти горіння, що більш екологічно і безпечно для навколишнього середовища.

 

Надійні газонокосарки Hyundai, Daewoo, AL-KO

 

Великий асортимент бензинових, електричних газонокосарок Hyundai, Daewoo, AL-KO дозволяє вибрати оптимальний варіант для побутового застосування, а також для використання у професійній діяльності. Надійна техніка підходить для оснащення підприємств з обслуговування комунальних об'єктів, прибудинкових територій, парків, спортивних комплексів. Компанія «ТОРГ» реалізує продукцію Hyundai, Daewoo, AL-KO за кращою ціною, надаючи вигідні знижки та інші бонуси. Кращі умови співпраці для клієнтів!