Кошик
16 відгуків
+380966099088
Киевстар
+380664099088
МТС

Як вибрати снігоприбирач

Як вибрати снігоприбирач

Будь-який господар приватної прибудинкової або промислової території добре знає, якої праці коштує прибирання снігу. Боротися з результатами природних примх зими вручну за допомогою лопат важко та малоефективно. Благо, існує техніка, яка здатна істотно полегшити цей процес. Користуються нею не тільки приватні особи і підприємці, але й комунальники. Сьогодні в статті ми розповімо, як вибрати снігоприбирач.

 

Типи снігоприбирачів

 

Таку техніку, як снігоприбирачі, випускає велику кількість брендів, як іменитих, так і тих, хто продає свою продукцію дуже дешево, але і не гарантує її бездоганну роботу. Така техніка як Hyundai, AL-KO заслужила довіру користувачів в багатьох країнах світу завдяки своїй високій функціональності і надійності. У лінійках бренду можна відшукати ідеально підходить під індивідуальні потреби електричний або бензиновий снігоприбирач.

За типом живлення така техніка ділиться на три види:

  • бензинові;

  • електричні;

  • акумуляторні.

Безумовним лідером по сукупності характеристик і раціональності є снігоприбиральник бензиновий. Він не залежить від джерела живлення, до нього не йде довгий і незручний шнур, а заправити його можна в будь-яку хвилину, головне не забути прихопити з собою каністру з паливом.

Наявність шнура і необхідність постійно перебувати на певній відстані від джерела живлення, істотно обмежують мобільність будь-яких електричних пристроїв, в тому числі і машин з прибирання снігу. Крім того, потужність такого обладнання не поступається побратимам на бензині. А ось до переваг відносять більш доступну вартість як самого пристрою, так і енерговитрат. Для його експлуатації не потрібно купувати додаткові товари: фільтра, свічки та мастильні матеріали. Крім того, електричний снігоприбирач має невелику вагу. Підводячи підсумок, можна сказати, що така техніка — оптимальний варіант для невеликої території біля приватного будинку, магазину або офісу.

Акумуляторну снігоприбиральну техніку складно назвати самостійним видом. Скоріше це підвид електричного обладнання, мобільність якого підвищена за рахунок відсутність шнура. Але крім необґрунтовано високої ціни, варто враховувати, що заряду батарей вистачатиме не дуже надовго, тому планувати роботу потрібно ретельно.

Выбор нужно будет сделать и по типу управления. Есть самоходные и несамоходные модели. В первом варианте придется приложить намного больше усилий, чтобы привести снегоуборщик в действие и корректировать его работу. Практически все электрические машины относятся к несамоходным установкам. Мощности выполнять манипуляции самостоятельно достаточно только у мощных бензиновых агрегатов.

 

На что обратить внимание при выборе снегоуборщика

 

Определиться с типом топлива, чтобы сделать правильный выбор данного типа техники, явно недостаточно. Стоит обратить внимание на разные аспекты, среди которых:

  • площа ділянки для прибирання;

  • типи снігу;

  • поверхня оброблюваної місцевості;

  • управління та вид викиду снігу;

  • комфорт і простота використання;

  • надійність і довговічність.

Площа території безпосередньо впливає на вибір. Потужний бензиновий снігоприбирач знадобиться для ділянки від 6 соток до 2.5 га. На такій території прибирання не проводять кожен день, але при цьому техніка повинна мати запас потужності, впоратися з авральною ситуацією.

За потужністю двигуна не заслуговують уваги зразки нижче 1.5 кВт або 6 кінських сил. Така техніка не впоратися з твердим снігом і не зможе відкидати його на достатню відстань.

У нашому каталозі ви можете вибрати гідну уваги техніку відомих брендів Hyundai, AL-KO. Консультанти допоможуть підібрати модель у відповідності з потребами, що порадує не тільки відмінною продуктивністю, широким функціоналом і доступною ціною.